Serce Falenica - strona nieoficjalna

• UWAGA !!! ZAPRASZAMY DO TRENINGÓW !!! PRZYPOMINAMY O BADANIACH PRZED SEZONEM.

Któremu polskiemu klubowi kibicujesz ?

rocznik 2004/05

• autor: boban., 2016-12-06 11:36

Po zakończeniu ligi rocznika 2004/05 przyszła pora by nasze "Serca"  z tego rocznika rozwijały się dalej ale nie pod naszymi skrzydłami.Wobec wizji wiosennych rozgrywek w systemie jedenastoosobowym (a kadra nasza była ostatnio wąska ) i współpracy z Victorią Zerzeń nasi podopieczni przeniesieni zostali do Victorii..Cieszą pierwsze efekty w nowym klubie :  wygrane sparing oraz turniej niedzielny(najlepszy zawodnik Mikołaj Kot) pokazały że szkolenie nasze i myśl szkoleniowa jest podobna i chłopcy szybko wkomponowali się w nowe realia i tworzy się silna drużyna.My ze swojej strony dziękujemy zawodnikom I rodzicom za dotychczasowy wspólnie spędzony czas na treningach,obozach,wyjazdach kibicowskich,piknikach itp.trzymamy kciuki za dalszy rozwój no a dzięki przyjaźni z Victorią Zerzeń będziemy często zaglądać na treningi.

Autor: Treść:pozostało znaków:

wizytacja w Jabłonowcu